O firmie

Firma GORIAN jest specjalistycznym sklepem z branży motoryzacyjnej zajmującym się sprzedażą nowych, silnikowych części do samochodów osobowych i dostawczych. Doświadczenie w zakresie obróbki mechanicznej podzespołów silnika zdobyte dzięki wieloletnim, bliskim kontaktom oraz współpracy z zakładami szlifierskimi pozwala nam w sposób optymalny dobrać właściwe elementy potrzebne każdemu Klientowi. Oferta nasza skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i warsztatów samochodowych potrzebujących sprawdzonych i pewnych części silnikowych.
 

Nasza przewaga nad konkurencją wynika z faktu, iż to co znajduje się w naszej ofercie jest przefiltrowaną, aktualną ofertą największych polskich producentów, dystrybutorów oraz sieci hurtowni motoryzacyjnych tak by móc zaproponować Państwu najniższą i optymalną stawką na rynku, zachowując jednocześnie pewność, że sprzedawany przez nas towar jest bardzo dobrej jakości i bezproblemowo sprawdzi się w codziennej eksploatacji auta.

Poprzez nieustanną analizę rynku, obserwowanie potrzeb Klienta jak i ciągle rozwijającą się ofertę towarową jesteśmy w stanie elastycznie dopasować gamę naszych produktów dla każdego z Państwa osobno. Dzięki wykorzystaniu alternatywnych kanałów dystrybucji i docieraniu do Klienta jako sklep internetowy jesteśmy w stanie zaoferować cenę towaru konkurencyjną, która na pewno skłoni Państwa do częstego odwiedzania naszej strony.

Ponadto informujemy Państwa, że w ofercie, którą znaleźć można na naszej stronie zawsze istnieje możliwość dowolnego rozszerzania lub zawężania pozycji w zestawach naprawczych tak aby stworzyć ofertę optymalną dla swoich potrzeb. W przypadku nie znalezienia tutaj szukanego towaru prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zawsze jesteśmy do dyspozycji państwa i chętnie służymy pomocą.

 
Dlaczego GORIAN?

 
Wychodząc do Państwa z ofertą sprzedaży indywidualnych podzespołów bądź też kompletnych zestawów naprawczych silnika jako alternatywy do zakupu używanej jednostki wskazujemy niewątpliwe zalety.


Kupując w firmie GORIAN:
-
wiesz, że każda wydana złotówka składa się na korzyść, którą przyniesie Ci posiadanie praktycznie nowego silnika
-
masz pewność, że zakupione części pochodzą od sprawdzonych, uznanych na rynku producentów. Na każdą zakupioną część otrzymujesz gwarancję potwierdzoną dowodem zakupu
-
nie ryzykujesz zakupu używanego silnika będącego w praktyce "kotem w worku", który po kilku miesiącach eksploatacji może osiągnąć stan techniczny daleki od oczekiwań. Pamiętać należy też, że samo uruchomienie takiego używanego silnika, które często uważamy za potwierdzenie jego dobrego stanu nigdy nie jest odzwierciedleniem tego co tkwi wewnątrz
-
zawsze możesz liczyć na szybką pomoc w doborze właściwych części, odpowiednich do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, jak również na doradztwo techniczne w zakresie montażu podzespołów silnika i eksploatacji auta.
   
Z uwagi na występujące nierzadko problemy z właściwym doborem czy też niemożliwością odnalezienia potrzebnych części jak również różnorodność kombinacji każdego z zestawów naprawczych(różne szlify wału korbowego, tulei cylindrów, nadwymiarowe prowadnice, zawory, tulejki korbowodów, itp.) przed zakupem, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą w celu dokładnego przygotowania oferty. Pamiętać prosimy o tym, że wycena zestawu naprawczego jak i pojedynczych części jest przygotowywana dla Klienta błyskawicznie, bezpłatnie a dodatkowo zawsze chętnie służymy pomocą nawet w kwestii porad technicznych. 

Zapraszamy do współpracy !

  • Podziel się na:
  • facebook.com