Regulamin

 1. Faktury i płatności

 

1.1. Wszystkie sprzedawane przez nas towary są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta (nie dotyczy to podzespołów takich jak np. wały korbowe, bloki, korbowody, które opisane są jednoznacznie jako produkty używane).

1.2. Na wszystkie sprzedawane przez nas nowe artykuły wystawiamy faktury VAT. Prosimy więc zawsze o podanie pełnych danych do faktury, uwzględniając ewentualnie numer rejestracyjny auta, którego naprawa dotyczy. Informacje takie prosimy przesyłać w trakcie realizacji bądź po złożeniu zamówienia.

1.3. Preferowaną formą płatności jest przedpłata na konto (w treści przelewu prosimy o umieszczenie numeru zamówienia otrzymanego w mailu potwierdzającym zamówienie). Alternatywną formą jest pobranie płatności przez kuriera przy odbiorze przesyłki. Z uwagi jednak na wyższy koszt tego typu usługi, opłata jest uzgadniana indywidualnie przez obie strony transakcji.

 

2. Przesyłka i transport

 

2.1. Czas oczekiwania na towar to z reguły 1-4 dni licząc od dnia złożenia zamówienia bądź wpływu pieniędzy na konto (zależnie od formy płatności wybranej przez Klienta) i jest uzależniony od aktualnych stanów magazynowych firmy.

2.2. Firma GORIAN zastrzega sobie możliwość wystąpienia opóźnień w dostawie powstałych z winy firmy kurierskiej.

2.3. W przypadku problemów z dostępnością wybranych artykułów klient jest o takim fakcie na bieżąco informowany.

2.4. Koszty wysyłki towaru obciążają osobę kupującą zgodnie z wartością podaną na stronie sklepu (z wyjątkiem sytuacji, kiedy to obie strony wzajemnie ustalą inne koszty transportu przesyłki).

 

3. Reklamacje i zwroty towaru

 

3.1. Klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru w terminie 10 dni od dnia otrzymania towaru.

3.2. Warunkiem zwrotu zakupionego towaru jest odesłanie go w stanie nieuszkodzonym, bez jakichkolwiek oznak montażu, w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu.

3.3. W przypadku zwrotu pełnowartościowego towaru oraz zgodnego z zamówieniem koszt przesyłki ponosi stroną kupująca.

3.4. Podstawowym warunkiem przyjęcia zwrotu jest przesłanie oryginału faktury zakupu dołączanej każdorazowo do przesyłki.

 

 

 

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW !!!

 

Dane firmy:

 

GORIAN Emil Paprocki
21-040 Świdnik

adres wyłącznie do korespondencji !!! ul. Gospodarcza 27

 

NIP 712-235-93-78
REGON 060324760
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej UM Lublin pod nr
90644

 

www.gorian.pl

 

 

Konto firmowe:
mBank 59 1140 2004 0000 3502 5061 1942

  • Podziel się na:
  • facebook.com